Radyo Frekans (RF) dalgaları ile çalışmakta olan cihazların normal kullanımda çalışma frekanslarını , çıkış güçlerini ve zararlı yayınlarını tesbit ederek bulundukları ortamda herhangi bir girişime neden olup olmadıklarını belirlemek amacıyla EMI (Elektromanyetik Girişim)deneyleri yapılır.

Ürünlerin piyasaya CE işaretli arz edilebilmesi için R&TTE ( Radyo-Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları ) direktifi kapsamında bulunan cihazların , ilgili standartlarında belirtilen EMI test şartlarını sağlaması gerekir.

R&TTE direktifi; telsiz ve telekomünikasyon ekipmanlarının hangi kriterler ile üretilmesi gerektiğini, üretici sorumluluklarının neler olduğunu kapsar.

R&TTE direktifi; cep telefonları , uydu alıcıları , sabit ve direkt telefonlar , ADSL modem ve tüm data modemleri , bluetoots , baz istasyonları , radyo-linkler , radyo ve TV vericileri gibi telsiz ve telekomünikasyon ekipmanlarının tamamını kapsar.

Anlaşmalı olduğumuz EMI Deney Laboratuvarında; üreticilerin EMI Direktifi kapsamındaki ürünlerine,
CE işareti iliştirebilmeleri için gerekli olan deneyler yapılmaktadır.

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

İnsan Kaynakları

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanımız başvurunuzu inceleyip gerekli görüldüğü takdirde size ulaşacaklardır