Sipariş edilen ürün ve/veya hizmetlerin ya da tesisin uluslararası standart, ve müşteri teknik şartnamesine uygunluğunun üretim esnasında ve/veya sonrasında incelenmesi amacıyla uzman teknik personel ve bağımsız firmalar tarafından gerçekleştirilen teknik kontrol, test, değerlendirme ve onaylama ve raporlama hizmetleridir.

Bu hizmetlerinden, uluslararası iş yapan taahhüt firmaları, ithalat ve ihracat yapan satıcı veya imalatçı firmalar, leasing firmaları ve bankalar, yurtiçinden ürün ve malzeme satın alan firmalar, endüstriyel tesislerin işletmecilileri ve bakım bölümleri vb. yararlanmaktadır.

Üçüncü taraf teknik gözetim, standart bir hizmet olmayıp müşterilerinin ihtiyaç ve bütçesi doğrultusunda şekillenir. Ürünün kritikliğine göre, %100 kontrolden, örnekleme metoduna kadar bir çok kontrol seviyesi belirlenebilir. İmalat gözetimi yaptırırken, kalite kontrol planı doğrultusunda, gözetim sıklıkları belirlenebilir.

Böylece firma bütçesi ve ihtiyacı doğrultusunda ve gerekli olan zamanda hizmet alınabilir.

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

İnsan Kaynakları

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanımız başvurunuzu inceleyip gerekli görüldüğü takdirde size ulaşacaklardır